Публікація: Квітень 19, 2016

Учні Маркушівської школи Бердичівського району реалізували власний екологічний проект та стали лауреатами III Всеукраїнського конкурсу "ЕКОклас: проекти, що змінять довкілля й нас".


Детальніше...

Публікація: Квітень 19, 2016

У Маркушівській школі відбулося відкриття церемонії нагородження "Людина року. Маркуші-2016" – свята Інтелекту, Гордості й Таланту.
Школа вітає свою гордість!

Детальніше...

Публікація: Березень 12, 2016

Детальніше...

Публікація: Січень 5, 2016

Детальніше...

Публікація: Січень 4, 2016

Детальніше...

Публікація: Січень 3, 2016

В останній день навчання у першому семестрі, перед зимовими канікулами Маркушівська школа перетворилась на чудо-казку, до якої завітали казкові герої всіх поколінь і народів, адже саме тут відбулися Новорічні ранки для учнів 1-6 класів, а також дитячого садка "Пролісок".


Детальніше...

Публікація: Січень 3, 2016

Через декілька днів Маркуші відзначатимуть
чергову річницю звільнення села від німецьких загарбників.
З цієї нагоди на нашому сайті розміщуємо статтю – спогади уродженця Маркушів Василя Семенюка "Один із спогадів про дні війни".Детальніше...

Публікація: Грудень 9, 2015

Музика й музичне мистецтво в Маркушівській школі – не тільки навчальний предмет, а й могутній засіб виховання, який надає емоційного й естетичного забарвлення всьому духовному життю учнів.


Детальніше...

Публікація: Листопад 13, 2015

Дорогі мої виборці, мешканці сіл Маркуші та Обухівка,
працівники ТОВ "Кусто Агро Фармінг", СФГ "Полісся", ПП "Редич"!


Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею у селі долучається до важливих справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно до форм власності та господарювання.
Щиро бажаю Вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України.
Добрих Вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків! Дякую за підтримку!

Депутат Бердичівської районної ради
Людмила МИХАЛЬЧЕНКО.


Публікація: Листопад 9, 2015

Шостий рік поспіль у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця Маркушівська школа радо вітає учасників районного фестивалю духовних піснеспівів "Душі криниці". Дев’ятого листопада всіх гостинно зустрічають педагоги та їх вихованці. І щоразу кількість юних обдарувань збільшується. Вони вчитуються у слова Григорія Сковороди на пам'ятному знаку: "Усе проминає, за винятком Бога і Любові", підходять до каплиці Преподобного Нестора Літописця й подумки з вірою та любов’ю звертаються до покровителя всіх учнів, просячи допомоги у справах освітніх, натхнення і творчих успіхів…


Детальніше...

Публікація: Жовтень 22, 2015

Минулих вихідних урочисті заходи, приурочені святкуванню Дня села, відбулись у селах Обухівка та Маркуші. Цього свята чекали з нетерпінням односельчани та гості, адже День села – привід зібратися найріднішим людям, тим, які працюють заради добробуту села, які народились, живуть і своїми справами уквітчують свою маленьку батьківщину.Детальніше...

Публікація: Вересень 18, 2015

Детальніше...

Публікація: Вересень 6, 2015

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань. Учні школи подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі — люди, які ведуть їх до вершин знань.


Детальніше...

Публікація: Червень 22, 2015

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів за 15 км розмістилось мальовниче село Маркуші. Профспілкові лідери освіти міста на чолі з головою міськкому профспілки А.М. Цвєтковою мали можливість доторкнутись до маркушівської землі.

Детальніше...

Публікація: Червень 22, 2015

Літній відпочинок учнів Маркушівської загальноосвітньої школи I-III ступенів розпочався з подорожей та екскурсій до міст Козятина та Вінниці завдяки сприянню ТОВ "Кусто АГРО Фармінг" по програмі "Дбаємо про майбутнє", присвяченої Дню захисту дітей.

Детальніше...

Публікація: Квітень 23, 2015

22 квітня, у Міжнародний День Землі, Маркушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бердичівського району, що на Житомирщині приєдналася до шкіл-учасниць проекту "Освіта для сталого розвитку в дії", взяла участь у корисній публічній акції, щоб привернути увагу мешканців села Маркуші до ідей сталого розвитку, а також спонукати їх спільно рухатися в одному напрямі. Всі учні школи в позаурочний час разом зі своїми наставниками: класними керівниками, класоводами, вчителями пройшлися вулицями села з транспарантами, інформативними написами, малюнками, закликали людей взяти участь у акції під назвою "Рух за сталий розвиток", здати макулатуру, а також вручили кожному господарю листівку, в якій пропонували прибрати двір, вулицю, село від сміття.

Детальніше...

Публікація: Квітень 13, 2015

8 квітня в Маркушівській школі відбулася цікава зустріч – директор школи приймала цілу делегацію краєзнавців. До їх числа ввійшли: відомий краєзнавець із Санкт-Петербургу (Росія) Тетяна Миколаївна Лебединська, дочка видатного радянського поета Миколи Шпака, який був уродженцем Житомирської області та загинув у 1943 році, приймаючи участь у партизанському русі на Житомирщині. Тетяна Миколаївна – кандидат філософських наук, професор, кавалер Ордена Святої Ольги, керівник численних міжнародних семінарів, присвячених діячам науки, мистецтва й техніки Росії, вихідцям з України.


Детальніше...

Публікація: Березень 6, 2015

Міжнародний жіночий день 8 Березня у Маркушівській школі відзначили благодійним концертом "Поруч із тобою…". Усі жінки відмовилися від подарункових квітів заради армії. Зібрані кошти, виручені під час дійства, будуть спрямовані на лікування хворим воїнам, які побували в зоні АТО.

Детальніше...

Публікація: Лютий 12, 2015

Щоденно тисячі людей прикуті до екранів телевізорів, інтернету та інших засобів масової інформації з надією почути про добрі новини із зони АТО, бо не знайдеться людини, чиє серце залишилося б байдужим до сьогоднішніх подій і не щеміло від болю від почутого. Кожен справжній українець у своїй душі виношує постійні слова-благання:

Детальніше...

Патріотичне виховання в Маркушівській школі.
Публікація: Лютий 8, 2015


Публікація: Лютий 6, 2015

На 98 році життя відійшов у Вічність останній у селі Маркуші ветеран Великої Вітчизняної війни – педагог, колишній директор Маркушівської школи Левшун Василь Федорович.Детальніше...

Публікація: Січень 26, 2015

У день Хрещення Господнього після Божественної Літургії в Свято-Михайлівському храмі села Маркуші віруючі на чолі з настоятелем церкви ієромонахом Мануїлом (Бициком) пройшли Хресним ходом до місцевого ставка, де було відправлено Велике освячення води.

Детальніше...

Публікація: Січень 26, 2015

Ось і закінчилися Новорічно-різдвяні свята. І ми з надією і сподіваннями будемо чекати на них в наступному році, але веселими, радісними, мирними, кращими.
Фоторепортаж Новорічно-різдвяних свят у Маркушівській школі.

Детальніше...

Публікація: Грудень 30, 2014

У селі Маркуші готують теплі подарунки військовим. У кабінеті трудового навчання звичайної сільської школи розгорнули міні-фабрику з виробництва валянків.


Детальніше...

Публікація: Листопад 11, 2014

Ось вже п’ятий рік поспіль на День української писемності та мови Маркушівська ЗОШ збирає у своїх стінах школярів зі всієї Бердичівщини, аби усім разом проголосити: душа людська – то своєрідна криниця, і чим глибшою вона є, чим чистіший її зміст, тим здоровішою фізично і духовно є людина. Щорічний фестиваль у Маркушах у районі вважають красивим дійством з потужною енергетикою та світлою аурою, адже в його основі лежить почуття любові. До рідної землі, до рідної мови, до людей, котрим судилося ввібрати у себе і те, і інше та до Господа – Творця всього живого.
Детальніше...
Next »
Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV