Публікація: Грудень 30, 2014

У селі Маркуші, що на Житомирщині, готують теплі подарунки військовим. У кабінеті трудового навчання звичайної сільської школи розгорнули міні-фабрику з виробництва валянків.
Ідея зігріти хлопців на передовій з’явилася у пенсіонерки Ніни Семенюк після перегляду відеосюжету, в якому вона побачила напівроздягненого солдата у літньому взутті.
"Побачила я цього босого і голого солдата, й подумала: ні, треба щось робити. Прийшла в школу. Директор Людмила Броніславівна сказала, що підтримає. Стараємось пошити стільки, скільки стане сил" – розповідає жінка.
Дирекція школи і селищний голова одразу ж відгукнулися на пропозицію волонтерки. Надали приміщення, відремонтували старі машинки, оголосили збір речей, яким можна дати нове життя. Валянки шиють зі старих шуб та шинелей, які у школу зносять люди з усього району.
За словами директора Людмили Михальченко, школа вже давно успішно бере участь в освітній програмі "Старим речам – нове життя". Тепер заклад отримує нагороди за допомогу військовим.
"За нашу благодійну діяльність нас нагородили подяками, зокрема військовий комісар Бердичівського району і ГО "Самооборона Бердичівського району", – розповіла Людмила Михальченко.
Селяни пошили вже близько сотні пар валянок. Паралельно шукають спонсорів, щоб закупити гумові калоші. Все, що встигнуть підготувати до Нового року, волонтерами передадуть на передову. Але зупинятися на досягнутому не збираються.

Copyright © 2014 RFE/RL, Inc.
Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода
Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV