Публікація: Лютий 12, 2015

Повертайтесь живими…
Щоденно тисячі людей прикуті до екранів телевізорів, інтернету та інших засобів масової інформації з надією почути про добрі новини із зони АТО, бо не знайдеться людини, чиє серце залишилося б байдужим до сьогоднішніх подій і не щеміло від болю від почутого. Кожен справжній українець у своїй душі виношує постійні слова-благання:

Повертайтесь живими – прохаємо вас,
До батьків і дітей, до дружин і родини
З перемогою ждем, через відстань і час
Ми благаємо вас: "Повертайтесь живими!"

Чому не закінчується війна, чому досі гинуть і страждають люди?
Чому ми такі безталанні і нещасливі?
Чому Вкраїну рвуть на України дві…

Відповіді на десятки "чому" ми знаходимо у невеличкій книжечці під назвою "То біла гарячка Росії", яка на обласному мистецькому форумі "Книга року" стала кращою у номінації "Поезія року". Презентував її поет, прозаїк, публіцист, голова обласної організації національної спілки письменників України, Михайло Пасічник.
Напередодні Всесвітнього дня письменника у літературній вітальні Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з поетом-земляком М. Пасічником, яка дозволила торкнутися душею його актуальної поезії, спонукала нас до роздумів, закликала кожного виконувати свою місію на землі: примножувати добро, робити все можливе, щоб кращим став цей світ, в якому кожна людина відшукає свою формулу щастя. І цінувати найголовніше – мир на землі!

Світлана Лаврук,
педагог-організатор Маркушівської школи
Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV