Публікація: Квітень 13, 2015

8 квітня в Маркушівській школі відбулася цікава зустріч – директор школи приймала цілу делегацію краєзнавців. До їх числа ввійшли: відомий краєзнавець із Санкт-Петербургу (Росія) Тетяна Миколаївна Лебединська, дочка видатного радянського поета Миколи Шпака, який був уродженцем Житомирської області та загинув у 1943 році, приймаючи участь у партизанському русі на Житомирщині. Тетяна Миколаївна – кандидат філософських наук, професор, кавалер Ордена Святої Ольги, керівник численних міжнародних семінарів, присвячених діячам науки, мистецтва й техніки Росії, вихідцям з України. У числі гостей був директор міського музею історії Павло Степанович Скавронський – голова правління Житомирської обласної організації краєзнавців України. На зустрічі була присутня голова профспілкової організації працівників освіти міста Бердичева Анжела Микитівна Цвєткова, член Спілки краєзнавців України. У склад делегації входив наш земляк Володимир Іванович Сінчук, кандидат медичних наук, член Спілки краєзнавців України.
Людмила Броніславівна Михальченко радо зустріла гостей і провела захоплюючу екскурсію по школі, яку вона очолює. Гості залишилися надзвичайно задоволені прийомом і гаряче подякували за це директора та вчителів закладу. На пам'ять про зустріч всі присутні сфотографувалися на фоні Маркушівської школи.

Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV