Публікація: Квітень 23, 2015

22 квітня, у Міжнародний День Землі, Маркушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бердичівського району, що на Житомирщині приєдналася до шкіл-учасниць проекту "Освіта для сталого розвитку в дії", взяла участь у корисній публічній акції, щоб привернути увагу мешканців села Маркуші до ідей сталого розвитку, а також спонукати їх спільно рухатися в одному напрямі. Всі учні школи в позаурочний час разом зі своїми наставниками: класними керівниками, класоводами, вчителями пройшлися вулицями села з транспарантами, інформативними написами, малюнками, закликали людей взяти участь у акції під назвою "Рух за сталий розвиток", здати макулатуру, а також вручили кожному господарю листівку, в якій пропонували прибрати двір, вулицю, село від сміття.
Старшокласники підготували інформацію до газети "Наше майбутнє в наших руках" і розмістили в центрі села на дошці оголошень та автобусній зупинці. Йдучи вулицями села, які були закріплені за класами, діти вигукували гасла: "Україна понад усе!", "Україна єдина", "Перемога буде за нами", "Ми збережемо довкілля нащадкам!". Під час акції школярами було зібрано 1 т. 115 кг. макулатури. За виручені кошти адміністрація школи придбає енергозберігаючі лампочки.
Разом ми сила! Все зможемо і переможемо!
Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV