Публікація: Вересень 6, 2015

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань. Учні школи подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі — люди, які ведуть їх до вершин знань.
1 ВЕРЕСНЯ – особливе свято у Маркушівській школі! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день бажають успіхів у навчальному процесі, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!
Хоч день видався спекотним, але всі, хто прийшов на свято, з радістю подивилися на театралізоване дійство. Адже красне літечко передавало естафету чарівниці осені, герой мультфільму Лунтік із бджілкою Майєю запрошували першокласників у казкову країну знань, а щирі українці навчали школярів правил науки. Свої пісні та вірші дарували присутнім учні середніх класів, першокласники, випускники. З напутніми словами до дітей звернулися їх мами, сільський голова та священик. Директор школи подякувала батькам, працівникам школи за підготовку школи до нового навчального року та нагородила спонсорів за благодійну діяльність.
Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV