Публікація: Грудень 9, 2015

Музика й музичне мистецтво в Маркушівській школі – не тільки навчальний предмет, а й могутній засіб виховання, який надає емоційного й естетичного забарвлення всьому духовному життю учнів.
Основною формою музичного виховання школярів є урок. Кожен урок має свою специфіку і спрямований, передусім, на розвиток емоційного музично-естетичного досвіду учнів. А тому вчитель музичного мистецтва ставить перед собою завдання – вдосконалювати методику,форми проведення уроків, використовувати інноваційні технології.
Саме з цією метою 1 грудня 2015 року згідно з планом роботи районного методичного кабінету відділу освіти Бердичівської РДА, на базі школи, відбувся семінар вчителів музичного мистецтва на тему "Впровадження інноваційних технологій у систему музичної освіти".
Гостей радо зустрічали ведучі новин "Чисто News", група "ВЮЖ" та неперевершений Дзідзьо.
Вчитель музичного мистецтва Валентина Рудик, відкривши практичну частину семінару-практикуму, представила колегам свій досвід роботи і запросила їх на урок, майстер-клас "Музичні інструменти", який був проведений з учнями 5 класу разом з духовим оркестром. Валентина Станіславівна вміло використала новітні форми і способи навчально-виховної роботи, проявила тісну співпрацю з учителями школи, батьками та громадськістю.
Майстер-клас залучив усіх учнів до плідної співпраці, під час якої вони слухали "живу" музику, співали під супровід оркестру, робили спроби грати на інструментах, дізнались про їх види, називали інструменти під час їх сольного звучання. Урок збагатив школярів щирими почуттями, розумними думками, подарував естетичну насолоду. Частинкою своєї душі вони торкнулися високого мистецтва та окрилені почутим і побаченим залишали урок, який був проведений на високому навчальному та науково-методичному рівнях.
А далі учасники семінару були запрошені на свято, приурочене Дню Збройних сил України.Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV