Публікація: Січень 3, 2016

В останній день навчання у першому семестрі, перед зимовими канікулами Маркушівська школа перетворилась на чудо-казку, до якої завітали казкові герої всіх поколінь і народів, адже саме тут відбулися Новорічні ранки для учнів 1-6 класів, а також дитячого садка "Пролісок". До новорічних свят учні та вихованці готувалися дуже ретельно: вирізали сніжинки, балеринок, ангелочків, щоб прикрасити шкільні коридори, малювали плакати, із задоволенням прикрашали ялинку і актовий зал. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Святкові дійства супроводжувалися виставами, конкурсами, рухливими іграми, веселими піснями, дотепними жартами, віршами та хороводами. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробили дійство справжньою новорічною пригодою. Протягом заходу в залі панував святковий привітний настрій, адже поруч були найкращі поціновувачі талантів – їхні батьки та вчителі, які принесли диво в життя всіх учасників новорічної казки. Всі маленькі "артисти" отримали подарунки з рук Діда Мороза та Снігуроньки, про які потурбувалась фірма "Кусто Агро".
Новорічна шоу-програму для старшокласників вабила своєю неперевершеністю, вони продемонстрували свої здібності і вміння на високому рівні, за що отримували гучні оплески від серйозних глядачів – випускників школи.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV