Публікація: Квітень 19, 2016

Дружня шкільна спільнота.
Високий натхнений наш злет.
В науці, у спорті, в мистецтві
Ми разом крокуєм вперед.

У Маркушівській школі відбулося відкриття церемонії нагородження "Людина року. Маркуші-2016" – свята Інтелекту, Гордості й Таланту.
Школа вітає свою гордість!
У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло. Наша школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його учні, які живляться мудрістю вчителів, а виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.Найкращий учень: Дуник Андрій.

Ерудиція – глибокі знання в певній галузі науки чи в багатьох галузях, широка обізнаність, начитаність. Ерудит - людина, яка має глибокі знання і є всебічно розвиненою. Без ерудиції на олімпіадах немає що роботи!
Переможець олімпіад: Кравчук Сергій.

Академік або дійсний член академії (рос. академик, англ. academician, нім. Akademiker) — дійсний член академії як корпорації вчених, обраний її загальними зборами. Академіки обираються таємним голосуванням на загальних зборах відповідної академії з числа її членів-кореспондентів, при цьому право голосу мають тільки академіки. В нашій школі теж є академіки!
Номінація "Академік року": Демчук Катерина.

Учні школи живуть цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки. Вони гідно проявляють себе і в підкоренні олімпійських висот. Тож наступна номінація...
Номінація "Найкращий спортсмен": Павлюк Діана.

Озирніться навколо себе! Наше повсякденне буття надає величезні можливості збагачувати свій духовний світ. Давно помічено: коли розширюється коло духовних інтересів людини, зростає її творчий потенціал. І це прекрасно не лише тому, що з лав школярів виходять чудові поети, художники, музиканти. Головне те, що кожен з нас, збагачуючи свій духовний світ, збагачує тим самим інших.
Номінація "Найкращий співак": Денисенко Олена.

Відповідно до публічного електронного словника української мови, ЧИТАЧ – це той, хто читає, хто зайнятий читанням яких-небудь творів, до кого звернені твори писемності. Як Ви зрозуміли, ми оголошуємо номінацію "Кращий читач".
Номінація "Найкращий читач": Панчук Дарія.

Школа дає можливість кожному розкрити свої здібності і таланти. Ми маємо великий потенціал майбутньої еліти нашої держави.
Номінація "Відкриття року": Кузнєцова Наталія, 5 клас.

Шкільне життя пригодами багате,
А учні так цікаво вміють жить,
Веселі і кмітливі, винахідливі, завзяті,
На подвиг здатні кожен день і кожну мить.

Номінація "Найкращий клас": 3 клас.

Номінація "Найвихованійший учень": Хіхловська Тетяна, 10 клас.

Номінація "Постійний учень": Шевчук Єлизавета, 9 клас; Нагорняк Вадим, 8 клас.

Запитала в небі птаха птаху:
"Чи існує десь така земля,
Де всі рівні й щастя там багато
І пісні веселі линуть іздаля?"
- Є така земля, я її знаю,
У степах розкинулась вона,
В Бердичівськім славетнім краї
Наша школа тут стоїть здавна.
Наша школа – земля дитячої мрії,
Що зігріта сонячним теплом,
Там, де мудрість і знання панують,
Сповнені любов’ю і добром.

Номінація "Кращі гуртківці": Карпова Марія, Нагорнюк Вікторія, Попцова Карина, Рабцун Дарія, Андрійчук Анастасія.Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV