Малий ювілей великої школи.

9 років Маркушівській школі I-III ступенів. З погляду вічності – мало. З огляду зробленого – багато. Гірка едельвейсів. Озеро любові. Сад дружби. Галерея особистостей. Храм совісті. Музей історії школи та села.
На першому поверсі – діючі стоматологічний та логопедичний кабінети. Біля їдальні – сокофітобар, адже одне з досягнень вчителів та учнів – формування особливо бережливого ставлення до особистого здоров'я, а основи його – раціональність харчування.
Кращий успіх – самому творити його. Людина виростає в міру того, як виростають її цілі (Ф. Шіллер). Маркушівська сім'я педагогів та учнів творять успіхи, і тому виростають їх цілі. Діти самоудосконалюються в центрах дозвілля та розвитку: спортклубах "Олімпія", "Дивоцвіт", на уроках екодемії, заняттях гуртків хореографічного, хорового співу, драматичного, моделювання одягу, духового оркестру, в школі виживання.
"Тут збирають мудрість, як мед збирають бджілки", - так сказав ведучий святкової програми, яка своєю організацією та якістю проведення, застосуванням аудіо, відео, комп'ютерної техніки не поступалася масовим заходам районного масштабу.
Переможці районних олімпіад – вчителі та учні отримали моральну і матеріальну нагороди: солодощі і парасольки. Директор школи Людмила Броніславівна Михальченко, вручаючи призи, мовила: "Нехай під парасольками акумулюється енергія світу і додає вам здоров'я, наснаги та сили жити, творити, людям добро робити". І були осяяні посмішками вихованці вчителів Ю.М. Панчука, В.В. Поліщук, викладача історії B.C. Олексійчука Максим Гапчук, Олександр Кашперук, Лілія Павлюк, Катерина Волошина, котра прочитала найбільше книг! І також отримала відзнаку року. Не були забуті спонсори – словами вдячності і поваги відзначили їх заслуги перед шкільним колективом.
І горіли свічки на дев'яти тортах, і задували їх всі присутні в залі, бо "іменинниця в серці, найкраща в селі – це знає кожен з нас у нашім селі". 9 років школі! В 2010-му – ювілеї: новій – 10, старій – 150!
Скінчилось прекрасне свято, де учні засвідчили свої таланти, адже в школі здійснюється компетентніший підхід до навчально-виховного процесу з метою виявлення талантів.
І знову допізна будуть світитись шкільні вікна, бо хочуть діти отримати посвідчення "Оператор комп'ютерного навчання" з рук прекрасного педагога, викладача інформатики О. Гончарука; лунатимуть дзвінкі голоси солістів Лілії Павлюк, Анастасії Денисенко; і чарівні мелодії у виконанні духового оркестру.
Світиться школа, бо засвітили вогонь любові в ній, в учнях! Нехай ніколи він не згасне, ніщо й ніхто його не потушить; хай перетвориться у вогнище, що освічує шлях вихованцям, запалює їх на нові звершення, спалює скверну, і 10 ювілей знову засвідчить це!

Н. Крищук.
"Земля Бердичівська", №6 (15698) від 06.02.2009 р.

Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV