Дзеркало її душі.

Говорять, що очі – дзеркало душі. А в неї вони випромінюють добро та щирість, лагідні промінчики енергії і задуму. Все може і все вміє, одразу бачить з десяток оригінальних варіантів, втілення ідей у загальноосвітній школі.
За її плечима багаторічний досвід і визнання, любов до професії, яку обрала раз і назавжди: ще тоді у 1982 році, коли райком комсомолу направив її – Людмилу Броніславівну Михальченко у Маркушівську школу на посаду старшої піонервожатої. З того часу цієї школи не змінила, а пройшла всі ступені становлення: вчитель української мови і літератури, класний керівник, заступник директора з виховної роботи і з 2004 року – директор Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вона талановитий керівник, неординарна особистість, інтелігентна людина, знаходить шлях до порозуміння, місточки до кожного працівника, вміє запалити творчу іскорку і вести за собою. Для неї характерна принциповість, працелюбність, професіоналізм і прагнення досягти успіху разом з трудовим колективом. Людмила Броніславівна багно зусиль і таланту віддала становленню школи, постійно турбується про створення сприятливих у мов для навчання, виховання, розвитку і самореалізації кожного учня сільської школи, в якій панує справжня благодать, добра і тепла енергетика, відчувається щоденна праця цієї особливої Людини та колективу працівників, який вона очолює.
Її обирали головою профспілкового комітету, делегували на IX з’їзд профспілок, обирали членом Федерації профспілок України від Житомирської області. Вона проводить велику громадську роботу, як депутат районної ради.
23 жовтня виповнюється 45 років мудрій і далекоглядній людині, вчителю, Відміннику освіти України, Заслуженому працівнику освіти України, шановній Людмилі Броніславівні Михальченко.
Вітаємо Вас і зичимо міцного здоров'я, душевного тепла і справжнього людського щастя, достатку і благополуччя, творчого натхнення, енергії та оптимізму. Многая Вам літа!

З повагою відділ освіти РДА,
райком профспілки працівників освіти,
друзі та колеги.

Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV