Таланти виховуються в глибинці.

Півтори сотні літ сповнилося цього року школі в селі Маркушах Бердичівського району. Двадцять сім з них присвятила цьому навчальному закладу його нинішній директор — заслужений працівник освіти України Людмила Михальченко. Вона починала свій педагогічний шлях піонервожатою, потім викладала українську мову й літературу...
Директорує Людмила Броніславівна сьомий рік і не нарадується новому приміщенню, в яке перейшла її рідна школа. Прикрашали її всім учительським колективом, а тепер тут затишно й гарно. Класи, коридори, кабінети милують око зі смаком зробленими навчальними куточками, квітучими вазонами, вишивками.
Сільська загальноосвітня школа має свій сайт в Інтернеті, щороку перемагає в мовних, екологічних, спортивних обласних конкурсах та всеукраїнських фестивалях, бо знання вчителі дають дітям відмінні. Про здоров'я школярів теж піклуються, як і про духовний та культурний розвиток. У школі діє підлітковий центр "Едельвейс", є краєзнавчий музей.
Маркушівські випускники традиційно щороку вступають без проблем у вищі навчальні заклади Житомира, Києва, інших міст України.

Олена ГАЛАТА.

Олена Галата. Таланти виховуються в глибинці. // "Житомирщина", №125 (19625) від 17.11.2009 р.

Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV