Свято ветерана.

Історія складається з подій, дат, імен. Свою сторінку в цьому літопису залишив і продовжує писати ветеран Великої Вітчизняної війни і праці, полковник запасу, добра, чуйна людина – Іван Васильович Павленко. Цими листопадовими днями він відзначає 95-у річницю від дня народження.
Складний і тернистий шлях пройшов Іван Васильович за своє життя. У роки війни сумлінно і самовіддано, мужньо і професійно, щодня і щоночі, часто ризикуючи життям, щоб кожен із нас сьогодні жив під мирним небом, захищав рідну землю. Своїми спогадами про це він часто ділиться з молодим поколінням.
З теплотою згадують зустріч з ветераном учні Маркушівської школи, який у складі 117-тої дивізії, командуючи батареєю, визволяв село Маркуші від фашистських загарбників у далекому 1944 році. Саме тут він зустрів свою долю, знайшов другу половинку-дружину Ольгу Леферівну, з якою щасливо прожили довге спільне життя, виростили гарних дітей.
Маркушівська громада вшановує Вас, доблесного захисника рідної землі, який відстояв її у битвах, приніс волю і мир. Ви – наша гордість і слава. Велич Вашого подвигу непідвладна часові. Земний уклін Вам і найглибша вдячність! Прийміть побажання щастя і добра, здоров'я, бадьорості духу, незгасної любові і подяки.

Громадськість Маркушів.

Свято ветерана. // "Земля Бердичівська", №48 (15740) від 27.11.2009 р.

Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV