Публікація: Квітень 10, 2010

Спартакіада школярів крокує по району.

У спартакіаді школярів району, яка відбулася в Маркушівській ЗОШ І-Ш ступенів, збірні юнацьких команд брали участь у фінальних змаганнях з баскетболу.
Вихованки, господарі змагань, обіграли суперниць із Мирославської, Рейської ЗОШ І-ІІІ ступенів, посівши І місце. Юні баскетболістки з Мирославки зайняли II місце, а третє – дісталося Рейським спортсменкам.
Не менш напруженою гра відбувалася і у юнаків. Перемогою змагання закінчилися для баскетболістів з Гришковецької гімназії, II місце вибороли учні Озадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третіми були спортсмени з Хажинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Баскетболісти ще раз показали свою майстерність, вправність, прагнення до перемоги, і цим самим довели, що баскетбол – одна із найзахоплюючих, найяскравіших командних ігор.
В перервах між змаганнями спортсменів-гостей свою творчість дарували учасники танцювального ансамблю «Едельвейс» та поет, композитор, виконавець, керівник студії «Ішукрам» - Олег Влас.
Урочисто, зі спортивним завзяттям, вітали учасників змагань начальник відділу освіти Т.В. Наумчук, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту В.М. Лащук і вручили грамоти та цінні подарунки.

І. Ліпінський,
директор районної ДЮСШ
.

Ліпінський І. Спартакіада школярів крокує по району. // "Земля Бердичівська", №13 (15757) від 26.03.2010 р.

Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV