Публікація: Квітень 25, 2010

"Ішукрам"

Дуже добре, коли дитячі мрії в майбутньому збуваються. Майже кожен з нас мріяв стати зіркою естради, вийти на велику сцену. Але мрії лишаються тільки мріями, маркушівським дітям пощастило в цьому плані найбільше. Наші читачі неодноразово чули про цю чудову школу: гарні класи, великий просторий спортзал, хороша їдальня, пришкільна ділянка.

А нещодавно в школі з'явилася студія звукозапису "Ішукрам". З упевненістю можна сказати, що не в кожній навіть міській школі є таке диво. її керівник – талановитий поет і композитор Олег Влас. Ця людина закохана в музику, його люблять та поважають діти, заняття відвідують з великим задоволенням. Діти мають змогу займатися естрадним співом з використанням професійної апаратури, майже як справжні пісенні зірки! До речі, професійне обладнання було придбано школою за спонсорські кошти. Але не було б цієї студії, не збулись би дитячі мрії, якби цьому не сприяла директор школи Людмила Броніславівна Михальченко – людина енергійна, небайдужа, яка любить мистецтво і дітей. Саме за її підтримки й допомоги це було створено. Звичайно, студія "Ішукрам" (що справа наліво читається як "Маркуші") не може конкурувати поки що з такими гігантами шоу-бізнесу, як професійна студія "Мед", але всі, хто займається в цій студії, і люди, причетні до її роботи, свято вірять, що успіх не за горами.
Вихованців студії добре знають на концертних майданчиках міського парку відпочинку ім. Шевченка, районного Буднику культури. До речі, з керівництвом парту відпочинку студія уклала договір про участь у концертних програмах. Цьому сприяв Олександр Васильович Ревега, який допоміг придбати в студію професійні студійні монітори. Приємно, що і в Бердичівському районі є меценати!
Пісні, записані на студії "Ішукрам", ви мали змогу чути по міському районному радіо. "Музика - пісня – духовність" - цей магічний ряд виглядає цілком органічно. Особливо, мабуть, для керівника студії Олега Власа. Згадуючи, як все це починалось, він розповідає: "Я належу до тих людей, які вважають, що в світі немає нічого випадкового. Все має свій логічний розвиток. Коли людина переосмислює своє життя і обирає правильну дорогу, Бог не залишає поза своєю увагою її молитви.
Хочеться вірити, що з Божою допомогою наша робота і надалі буде нести людям хороший настрій, радість і світлі почуття".

Валентина Рудик, вчитель музики.

Рудик В. "Ішукрам". // "Земля Бердичівська", №17 (15761) від 23.04.2010 р.

Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV