Музей Вчителя.

Багато є найрізноманітніших музеїв. Нещодавно до них долучився ще один – музей Вчителя, який відкрився в Маркушівській школі. Великий, просторий, з багатющою базою експонатів.
Окрема велика експозиція присвячена земляку, вчителю, краєзнавцю Володимиру Леонідовичу Редичу, який хоч і виїхав з села ще 30 років тому, але ніколи не поривав зв'язків з рідним селом.
На відкриття музею приїхали його рідні: дружина Євдокія Павлівна, сини Олександр Володимирович і Юрій Володимирович – викладачі Ірпінської податкової академії та сестра Марія Леонідівна.
Вони передали великі архівні матеріали та презентували книгу В.Л. Редича "Історія села Маркуші".
В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Федір Колибаба, начальник відділу освіти Петро Костюк, керівник сільгосппідприємства Володимир Ковальов, сільський голова Олександр Карпов, батьки.
Шкільний колектив ентузіастів на чолі з директором Людмилою Михальченко зробили все, щоб на карті України з'явився цей унікальний музей. Є тут що побачити. Є над чим подумати. Чого варта лише етнографічна частина – селянська хата під соломою, начинена найрізноманітнішими предметами народознавства, хатнього вжитку.
Про все це не розкажеш словами. Сюди потрібно приїхати і побачити. Що, напевно, й зроблять у першу чергу освітяни та широкий загал.

Кравченко В. Музей Вчителя. // "Земля Бердичівська", №39 від 19.05.2005 р.Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV