Освіта для стійкого розвитку.

7 квітня на Бердичівщині відбувся Міжнародний семінар з проблем викладання курсу "Уроки для стійкого розвитку", який введений у навчальний план у 24 школах району в рамках Міжнародного проекту "Екодемія", що є великим вкладом у реалізацію програми ООН "Освіта для стійкого розвитку".
Делегацію освітян з Білорусі та Голландії зустріли голова райлержалміністрації Л. Бакановський та його заступник з гуманітарних питань В. Бабійчук, начальник районного відділу освіти Т. Наумчук.
О 12-й годині делегацію освітян із зарубіжжя гостинно зустрічали педагоги й школярі Маркушівської школи. Після експрес-екскурсії по школі гості відвідали урок з теми:"Рослини" – "Як дружать між собою люди і рослини". Його проводила Людмила Томчук, вчитель вищої категорії, має звання "Старший учитель". Діти разом із своїм наставником обговорили проблеми, пов'язані з досліджуваною темою на прикладі села Маркуші; склали власний план змін у поведінці; розробили міні-проекти "Моє квітуче село". Учні зробили висновок про те, як ця тема пов'язана із стійким розвитком.
Із виступу екологічної агітбригади "Дивоцвіт" гості дізналися про ті зміни, які відбулися в житті школи та особистому житті учнів з моменту, коли вони розпочали вивчати новий курс "Уроки для стійкого розвитку". Здивували всіх присутніх юні моделі, які демонстрували екомоду – одяг, виготовлений із матеріалів вторинного використання.
Наприкінці зустрічі гості взяли участь в акції "Посади дерево". Нині 15 ялинок, як спогад про семінар, прикрашають шкільне подвір'я.


Л. Кукса. Освіта для стійкого розвитку. // "Земля Бердичівська", №16 (15708) від 17.04.2009 р.

Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV