Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Шановні браття і сестри!

З найкращими побажаннями, вірою і любов'ю до Вас звертаються жителі села Маркуші Бердичівського району.

Зі світлою радістю хочемо повідомити Вам, що з Божою ласкою і милістю, нашим великим стремлінням ми розпочали будівництво втраченої святині духовного життя села Свято-Михайлівської церкви. Ми маємо внутрішнє стремління відродити святиню задля наших дітей, наших внуків і правнуків. Надіємось, що молоде покоління ближче познайомиться з релігією, як найвищою культурою, як однією із складових духовного відродження. Своїми силами збудували фундамент під церкву, та склалось так, що власних коштів не вистачає. Ми розуміємо, що сьогодні дуже і дуже важко будувати Божий храм через відсутність коштів, матеріальну скруту наших бідних сільських людей. В цей важкий для нас усіх час іншої можливості відродити храм інакше, ніж шляхом благодійності неможливо. По силі можливості просимо Вас піддержати нас у відроджені духовної святині, яка так необхідна кожному із нас. Нам потрібна Ваша допомога, яка буде сприяти з великою вдячністю. Дуже просимо Вас допомогти нам в цій нелегкій справі. Ми всі сподіваємось, що з Вашою, нашою і Божою допомогою побачити збудовану Свято-Михайлівську церкву в нашому селі і знову почути дзвін колоколів.

Сподіваємось на Вашу підтримку. Допоможіть - єдине наше прохання, а ми молитимемося за Вас, щоб на Вашому життєвому шляху сповненого духом творчої, мудрої людини не зустрічалось зло, підлість та зневага, нехай доля оберігає Вас.

Дай Боже збудувати церкву і Ваше ім'я назавжди залишиться на скрижалях збудованого храму. Спаси Господь всіх.

Напишемо на всяку милість наші реквізити:
р/р 260093977,
МФО 371018,
Код 25982915 в Ощадбанку №73 м. Бердичева,
Українська православна Свято-Михайлівська церква, для будівництва.Зовнішній вигляд майбутньої Свято-Михайлівської церкви.

Випадкове фото з Галереї

Передай привіт рідному селу!
Шановні абітурієнти, батьки та всі бажаючі! Малинський лісотехнічний (фаховий) коледж запрошує вас відвідати дистанційно День відчинених дверей! Ви матимете можливість познайомитися з нашим навчальним закладом і дізнатись актуальну інформацію про вступну кампанію в 2020 році, навчання і студентськ
Ольга (Травень 7, 2020 07:28)
Привiт! Коли обновлення новин?
Влад (Листопад 15, 2018 08:08)
Привіт! чому нема новин на сайті?
Микола (Жовтень 4, 2018 04:03)
19 січня, на Водохреща, Маркушівська школа відзначає шістнадцяту річницю від Дня народження! Для всіх нас вона стала другим домом, тож результативності їй, процвітання, затишку, достойного місця серед кращих шкіл!
Людмила Михальченко (Січень 16, 2016 04:31)
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим Побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя і теплих родинних взаємин. З роком новим кожен із нас пов’язує свої надії на реалізацію багатьох мрій.
Людмила Михальченко (Січень 1, 2016 07:53)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV