Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Шановні браття і сестри!

З найкращими побажаннями, вірою і любов'ю до Вас звертаються жителі села Маркуші Бердичівського району.

Зі світлою радістю хочемо повідомити Вам, що з Божою ласкою і милістю, нашим великим стремлінням ми розпочали будівництво втраченої святині духовного життя села Свято-Михайлівської церкви. Ми маємо внутрішнє стремління відродити святиню задля наших дітей, наших внуків і правнуків. Надіємось, що молоде покоління ближче познайомиться з релігією, як найвищою культурою, як однією із складових духовного відродження. Своїми силами збудували фундамент під церкву, та склалось так, що власних коштів не вистачає. Ми розуміємо, що сьогодні дуже і дуже важко будувати Божий храм через відсутність коштів, матеріальну скруту наших бідних сільських людей. В цей важкий для нас усіх час іншої можливості відродити храм інакше, ніж шляхом благодійності неможливо. По силі можливості просимо Вас піддержати нас у відроджені духовної святині, яка так необхідна кожному із нас. Нам потрібна Ваша допомога, яка буде сприяти з великою вдячністю. Дуже просимо Вас допомогти нам в цій нелегкій справі. Ми всі сподіваємось, що з Вашою, нашою і Божою допомогою побачити збудовану Свято-Михайлівську церкву в нашому селі і знову почути дзвін колоколів.

Сподіваємось на Вашу підтримку. Допоможіть - єдине наше прохання, а ми молитимемося за Вас, щоб на Вашому життєвому шляху сповненого духом творчої, мудрої людини не зустрічалось зло, підлість та зневага, нехай доля оберігає Вас.

Дай Боже збудувати церкву і Ваше ім'я назавжди залишиться на скрижалях збудованого храму. Спаси Господь всіх.

Напишемо на всяку милість наші реквізити:
р/р 260093977,
МФО 371018,
Код 25982915 в Ощадбанку №73 м. Бердичева,
Українська православна Свято-Михайлівська церква, для будівництва.Зовнішній вигляд майбутньої Свято-Михайлівської церкви.

Випадкове фото з Галереї

Передай привіт рідному селу!
Добрий день! мотоцикл ще в продажу?
Микола Романько (Липень 27, 2023 09:36)
Хай живуть Маркуші та Україна!
nata&ama (Листопад 2, 2022 02:09)
Романич привіт) Ти коли Мінска забереш?) Слава Україні!!
Cahook007 (Лютий 14, 2022 08:19)
Привіт всі! Привіт Шурик!
Микола Романько (Лютий 13, 2022 11:12)
хелов май френдс
влад (Листопад 11, 2021 11:11)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV