Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Публікація: Травень 7, 2016

Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з директором Михальченко Людмилою Броніславівною відгукнулася на нашу пропизицію приняти участь у акції "Великодній волонтер". Нас очікували смачні аромати печива та домашньої здоби, чаїв та кави, великодних смаколиків та листівок. Були навіть відео-привітання! Малеча була в захваті від цієї метушні. Декілька слів вдячності та привітань, від керівника нашого фонду, з наступаючим святом Великодня до учнів та пед персоналу та пару фото на згадку. Пробувши не більше 30 хв., але відчувши приємну атмосферу та святковий настрій, які ми намагалися передати нашим бійцям на фронті. Це незабутнє! Дякую усім на емоції!
Яна Горєлова,
"БЕРДИЧІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОБЕРІГ-26"
Випадкове фото з Галереї

Передай привіт рідному селу!
Добрий день! мотоцикл ще в продажу?
Микола Романько (Липень 27, 2023 09:36)
Хай живуть Маркуші та Україна!
nata&ama (Листопад 2, 2022 02:09)
Романич привіт) Ти коли Мінска забереш?) Слава Україні!!
Cahook007 (Лютий 14, 2022 08:19)
Привіт всі! Привіт Шурик!
Микола Романько (Лютий 13, 2022 11:12)
хелов май френдс
влад (Листопад 11, 2021 11:11)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV