Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Публікація: Жовтень 22, 2016

Людина живе, працює, виховує дітей, внуків та ніколи не забуває про Бога, який від народження присутній в душі кожної людини. Кожного вихідного дня люди поспішають до церкви, щоб помолитись за здоров’я сім’ї, рідних, близьких, пом’янути спочилих. Та кожна церква, село має своє престольне свято, яке відзначається раз в рік.
E нашому селі Маркуші це свято 19 вересня "Чудо Михаїла". У цей день до нас в село приїжджає багато паломників, які йдуть від центральної траси в село пішки, несуть ікони гарні, великі, співають псалми. А ми, прихожани нашого села, йдемо назустріч з хоругвами, зустрічаємо паломників Житомирщини.
Відбувається Велика Божественна Літургія, освячення води, сповідь та причастя, панахида за спочилих. Нам, як жителям села, потрібно зустріти людей з теплотою в душі і радістю та приготувати святковий обід.
Висловлюємо велику подяку нашому депутату Верховної Ради Олександру Васильовича Ревезі, його помічнику Софії Броніславівні Томашевській, нашому депутату Євгенію Казимировичу Рильському, які надали посильну допомогу в проведенні святкового обіду для людей, священиків, які були на нашому святі "Чудо Михаїла".
Особливо дякуємо паломникам із Житомира, які кожного року відвідують нашу церкву і по благодаті Божій дарують дуже гарні, великі ікони. Дуже дякуємо бердичівлянці Галині Володимирівні Ковальчук та її сім’ї, яка багато допомагає нам, купує ікони, вбрання в церкву, надає грошову допомогу.
Церква наша - це маленький куточок неба на землі, де відбувається Божа служба, оновлюються ікони, де завжди, хто присутній, відчуває Божу благодать.
Разом з тим, ми будуємо церкву гарну, велику, простору, високу. Де вже залишилось на даний момент зробити купол та покрити будівлю. Все необхідне для покриття у нас є: металеві листи, дерево, цвяхи. Та от немає коштів потрібних. Ми всі, жителі села Маркуші звертаємось до всіх, хто може надати посильну допомогу для закінчення будівництва нашої церкви.
А хто не проходить мимо, жертвує на церкву, тому Бог дає здоров’я, щастя, затишок у сім’ї, радість у дітях, удачу в роботі.
Наші реквізити в банку: р/р 26009430132421, код банку 311647, код організації 25982915, банк одержувач – філія Житомирського управління ВАТ "Ощадбанк", одержувач Свято-Михайлівська парафія Житомирської єпархії, Українська православна церква, с. Маркуші Бердичівського району Житомирської області.
З повагою, Ганна Антонівна Сульженко,
с. Маркуші, вул. Незалежності, 48, тел. 068 023 45 86, 62-4-44.
Випадкове фото з Галереї

Захід сонця над водою.
Передай привіт рідному селу!
Добрий день! мотоцикл ще в продажу?
Микола Романько (Липень 27, 2023 09:36)
Хай живуть Маркуші та Україна!
nata&ama (Листопад 2, 2022 02:09)
Романич привіт) Ти коли Мінска забереш?) Слава Україні!!
Cahook007 (Лютий 14, 2022 08:19)
Привіт всі! Привіт Шурик!
Микола Романько (Лютий 13, 2022 11:12)
хелов май френдс
влад (Листопад 11, 2021 11:11)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV