Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Публікація: Жовтень 22, 2016

Людина живе, працює, виховує дітей, внуків та ніколи не забуває про Бога, який від народження присутній в душі кожної людини. Кожного вихідного дня люди поспішають до церкви, щоб помолитись за здоров’я сім’ї, рідних, близьких, пом’янути спочилих. Та кожна церква, село має своє престольне свято, яке відзначається раз в рік.
E нашому селі Маркуші це свято 19 вересня "Чудо Михаїла". У цей день до нас в село приїжджає багато паломників, які йдуть від центральної траси в село пішки, несуть ікони гарні, великі, співають псалми. А ми, прихожани нашого села, йдемо назустріч з хоругвами, зустрічаємо паломників Житомирщини.
Відбувається Велика Божественна Літургія, освячення води, сповідь та причастя, панахида за спочилих. Нам, як жителям села, потрібно зустріти людей з теплотою в душі і радістю та приготувати святковий обід.
Висловлюємо велику подяку нашому депутату Верховної Ради Олександру Васильовича Ревезі, його помічнику Софії Броніславівні Томашевській, нашому депутату Євгенію Казимировичу Рильському, які надали посильну допомогу в проведенні святкового обіду для людей, священиків, які були на нашому святі "Чудо Михаїла".
Особливо дякуємо паломникам із Житомира, які кожного року відвідують нашу церкву і по благодаті Божій дарують дуже гарні, великі ікони. Дуже дякуємо бердичівлянці Галині Володимирівні Ковальчук та її сім’ї, яка багато допомагає нам, купує ікони, вбрання в церкву, надає грошову допомогу.
Церква наша - це маленький куточок неба на землі, де відбувається Божа служба, оновлюються ікони, де завжди, хто присутній, відчуває Божу благодать.
Разом з тим, ми будуємо церкву гарну, велику, простору, високу. Де вже залишилось на даний момент зробити купол та покрити будівлю. Все необхідне для покриття у нас є: металеві листи, дерево, цвяхи. Та от немає коштів потрібних. Ми всі, жителі села Маркуші звертаємось до всіх, хто може надати посильну допомогу для закінчення будівництва нашої церкви.
А хто не проходить мимо, жертвує на церкву, тому Бог дає здоров’я, щастя, затишок у сім’ї, радість у дітях, удачу в роботі.
Наші реквізити в банку: р/р 26009430132421, код банку 311647, код організації 25982915, банк одержувач – філія Житомирського управління ВАТ "Ощадбанк", одержувач Свято-Михайлівська парафія Житомирської єпархії, Українська православна церква, с. Маркуші Бердичівського району Житомирської області.
З повагою, Ганна Антонівна Сульженко,
с. Маркуші, вул. Незалежності, 48, тел. 068 023 45 86, 62-4-44.
Випадкове фото з Галереї

На шляху до Маркушів.
Передай привіт рідному селу!
Шановні абітурієнти, батьки та всі бажаючі! Малинський лісотехнічний (фаховий) коледж запрошує вас відвідати дистанційно День відчинених дверей! Ви матимете можливість познайомитися з нашим навчальним закладом і дізнатись актуальну інформацію про вступну кампанію в 2020 році, навчання і студентськ
Ольга (Травень 7, 2020 07:28)
Привiт! Коли обновлення новин?
Влад (Листопад 15, 2018 08:08)
Привіт! чому нема новин на сайті?
Микола (Жовтень 4, 2018 04:03)
19 січня, на Водохреща, Маркушівська школа відзначає шістнадцяту річницю від Дня народження! Для всіх нас вона стала другим домом, тож результативності їй, процвітання, затишку, достойного місця серед кращих шкіл!
Людмила Михальченко (Січень 16, 2016 04:31)
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим Побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя і теплих родинних взаємин. З роком новим кожен із нас пов’язує свої надії на реалізацію багатьох мрій.
Людмила Михальченко (Січень 1, 2016 07:53)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV