Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Публікація: Грудень 18, 2016

У цей святковий день з професійним святом воїнів 26-ї артилерійської бригади приїхали з гостинцями привітати учні Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з вдячністю вшанувати тих, хто присвятив своє життя служінню Україні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу на Сході України, а також молодих воїнів, щойно призваних до лав Збройних Сил.
Школярів гостинно зустріли воїни бригади: продемонстрували фільм про 26 артбригаду, ознайомили з побутом військовослужбовців, провели цікаву екскурсію в музеї бойової слави. Учні поздоровили своїх шефів – музикантів, відвідали заняття військового оркестру.
Директор школи Л.Б. Михальченко, подякувала всім за співпрацю, сказала, що на них покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу і побажала незламної волі в подоланні труднощів військового буття, успіхів в удосконаленні бойової майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх мрій і побажань.
Випадкове фото з Галереї

Піонерська варта пам'яті.
Передай привіт рідному селу!
Добрий день! мотоцикл ще в продажу?
Микола Романько (Липень 27, 2023 09:36)
Хай живуть Маркуші та Україна!
nata&ama (Листопад 2, 2022 02:09)
Романич привіт) Ти коли Мінска забереш?) Слава Україні!!
Cahook007 (Лютий 14, 2022 08:19)
Привіт всі! Привіт Шурик!
Микола Романько (Лютий 13, 2022 11:12)
хелов май френдс
влад (Листопад 11, 2021 11:11)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV