Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Публікація: Грудень 18, 2016

У цей святковий день з професійним святом воїнів 26-ї артилерійської бригади приїхали з гостинцями привітати учні Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з вдячністю вшанувати тих, хто присвятив своє життя служінню Україні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу на Сході України, а також молодих воїнів, щойно призваних до лав Збройних Сил.
Школярів гостинно зустріли воїни бригади: продемонстрували фільм про 26 артбригаду, ознайомили з побутом військовослужбовців, провели цікаву екскурсію в музеї бойової слави. Учні поздоровили своїх шефів – музикантів, відвідали заняття військового оркестру.
Директор школи Л.Б. Михальченко, подякувала всім за співпрацю, сказала, що на них покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу і побажала незламної волі в подоланні труднощів військового буття, успіхів в удосконаленні бойової майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх мрій і побажань.
Випадкове фото з Галереї

9 травня 1994 р. Групова фотографія ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Передай привіт рідному селу!
Шановні абітурієнти, батьки та всі бажаючі! Малинський лісотехнічний (фаховий) коледж запрошує вас відвідати дистанційно День відчинених дверей! Ви матимете можливість познайомитися з нашим навчальним закладом і дізнатись актуальну інформацію про вступну кампанію в 2020 році, навчання і студентськ
Ольга (Травень 7, 2020 07:28)
Привiт! Коли обновлення новин?
Влад (Листопад 15, 2018 08:08)
Привіт! чому нема новин на сайті?
Микола (Жовтень 4, 2018 04:03)
19 січня, на Водохреща, Маркушівська школа відзначає шістнадцяту річницю від Дня народження! Для всіх нас вона стала другим домом, тож результативності їй, процвітання, затишку, достойного місця серед кращих шкіл!
Людмила Михальченко (Січень 16, 2016 04:31)
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим Побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя і теплих родинних взаємин. З роком новим кожен із нас пов’язує свої надії на реалізацію багатьох мрій.
Людмила Михальченко (Січень 1, 2016 07:53)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV