Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Публікація: Грудень 18, 2016

У цей святковий день з професійним святом воїнів 26-ї артилерійської бригади приїхали з гостинцями привітати учні Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з вдячністю вшанувати тих, хто присвятив своє життя служінню Україні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу на Сході України, а також молодих воїнів, щойно призваних до лав Збройних Сил.
Школярів гостинно зустріли воїни бригади: продемонстрували фільм про 26 артбригаду, ознайомили з побутом військовослужбовців, провели цікаву екскурсію в музеї бойової слави. Учні поздоровили своїх шефів – музикантів, відвідали заняття військового оркестру.
Директор школи Л.Б. Михальченко, подякувала всім за співпрацю, сказала, що на них покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу і побажала незламної волі в подоланні труднощів військового буття, успіхів в удосконаленні бойової майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх мрій і побажань.
Випадкове фото з Галереї

Будівництво дороги з твердим покриттям.
Передай привіт рідному селу!
19 січня, на Водохреща, Маркушівська школа відзначає шістнадцяту річницю від Дня народження! Для всіх нас вона стала другим домом, тож результативності їй, процвітання, затишку, достойного місця серед кращих шкіл!
Людмила Михальченко (Січень 16, 2016 04:31)
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим Побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя і теплих родинних взаємин. З роком новим кожен із нас пов’язує свої надії на реалізацію багатьох мрій.
Людмила Михальченко (Січень 1, 2016 07:53)
У Новому році бажаю: 12 місяців без хвороб, 53 тижні всього хорошого, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові і 31536000 секунд приємних моментів!
Людмила Михальченко (Січень 1, 2016 07:23)
Дорогі колеги! Щиро вітаю Вас з професійним святом, Днем працівника освіти! Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! Добра, наснаги, творчості Вам! Радісних буднів і щасливих свят!
Людмила Михальченко (Жовтень 3, 2015 11:31)
Щиро вітаємо з Днем народження адміністратора сайту Анатолія Горобчука! Нехай збуваються всі ваші задуми і сподівання, нехай кожен прийдешній день приносить Вам радість,насолоду і благополуччя! Нехай вас завжди оберігає Бог!
Людмила Михальченко (Березень 11, 2015 08:12)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV