Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Публікація: Червень 23, 2016

Обласні змагання юних рятувальників "Школа безпеки" на Житомирщині проходили поблизу села Зарічани.
В змаганнях взяли участь 12 команд з міст та районів Житомирської області. Упродовж трьох діб вони жили у наметовому таборі, долали 5 рятувальних дистанцій, проводили різноманітні конкурси, передбачені умовами змагань.
Підлітки демонстрували фізичну витривалість та загартованість, вміння користуватися засобами захисту органів дихання від впливу хімічного та радіаційного забруднення та на швидкість одягали захисні костюми Л-1, на етапі "Бойове розгортання і гасіння пожежі" юні вогнеборці вирішували пожежно-тактичні завдання з елементами подолання перешкод та гасіння пожежі за допомогою вогнегасників. На дистанції "Пошково-рятувальні роботи в умовах природного середовища" учасники демонстрували вміння орієнтуватися на місцевості, долати схили, навісні переправи, транспортувати постраждалого та надавати домедичну допомогу. Навіть в лісових умовах організаторам заходу вдалося створити свято гармонійного розвитку.
За результатами змагань у загальному підсумку почесне третє місце посіла команда Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16, другими стали учні ЗОШ села Маркуші Бердичівського району. А переможцями обласного етапу названа збірна команда учнів загальноосвітніх закладів Баранівського району.


Випадкове фото з Галереї

Передай привіт рідному селу!
Шановні абітурієнти, батьки та всі бажаючі! Малинський лісотехнічний (фаховий) коледж запрошує вас відвідати дистанційно День відчинених дверей! Ви матимете можливість познайомитися з нашим навчальним закладом і дізнатись актуальну інформацію про вступну кампанію в 2020 році, навчання і студентськ
Ольга (Травень 7, 2020 07:28)
Привiт! Коли обновлення новин?
Влад (Листопад 15, 2018 08:08)
Привіт! чому нема новин на сайті?
Микола (Жовтень 4, 2018 04:03)
19 січня, на Водохреща, Маркушівська школа відзначає шістнадцяту річницю від Дня народження! Для всіх нас вона стала другим домом, тож результативності їй, процвітання, затишку, достойного місця серед кращих шкіл!
Людмила Михальченко (Січень 16, 2016 04:31)
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим Побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя і теплих родинних взаємин. З роком новим кожен із нас пов’язує свої надії на реалізацію багатьох мрій.
Людмила Михальченко (Січень 1, 2016 07:53)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV