Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Публікація: Листопад 15, 2016

15 листопада 2016 року Бердичівщина радо зустрічала представників обласної асоціації керівників інноваційних загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області, що завітали до нас з метою ознайомлення з досвідом роботи освітян Бердичівського району. Тема міжрегіонального семінару – "Інновації в управлінській діяльності керівників навчальних закладів".
Делегацію Хмельниччини на рубежі Вінницької та Житомирської областей зустріли перший заступник голови Бердичівської районної держадміністрації Т.В. Наумчук, проректор Житомирського ОІППО А.Ф.Шегеда та завідувач Центром методичного забезпечення загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти А.П. Печенюк.
Наступна зупинка – Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Л.Б. Михальченко). З хлібом-сіллю та українською піснею зустрів Бердичівський район колег із Хмельницької області.
Учасники семінару ознайомилися з роботою Школи сприяння сталому розвитку (Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст.). Відеофільм, виступ агітбригади, виставки дитячих поробок, методичні діалоги, оглядова екскурсія, щирі слова захоплення … Школа вразила своєю неповторністю, своєю інноваційністю! Також відбувся методичний міст між освітянами Хмельницької області та Бердичівського району, участь у якому взяли проректор Житомирського ОІППО А.Ф. Шегеда, завідувач Центром методичного забезпечення загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти А.П. Печенюк, голова Бердичівської районної держадміністрації Е.Є. Томашевський, перший заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Т.В. Наумчук, начальник відділу освіти Бердичівської РДА О.В. Деліу, начальник відділу культури та туризму Л.П. Кобилінський, представники Хмельницького ОІППО, керівники інноваційних закладів освіти Бердичівського району та Хмельницької області.
Підведено підсумки роботи міжрегіонального семінару. Слова вдячності за організацію семінару, за обмін досвідом інноваційної роботи та про плани співробітництва на майбутнє… І єдина думка: інноваційні форми методичної роботи – крок до поліпшення якості освіти.


Випадкове фото з Галереї

Передай привіт рідному селу!
Шановні абітурієнти, батьки та всі бажаючі! Малинський лісотехнічний (фаховий) коледж запрошує вас відвідати дистанційно День відчинених дверей! Ви матимете можливість познайомитися з нашим навчальним закладом і дізнатись актуальну інформацію про вступну кампанію в 2020 році, навчання і студентськ
Ольга (Травень 7, 2020 07:28)
Привiт! Коли обновлення новин?
Влад (Листопад 15, 2018 08:08)
Привіт! чому нема новин на сайті?
Микола (Жовтень 4, 2018 04:03)
19 січня, на Водохреща, Маркушівська школа відзначає шістнадцяту річницю від Дня народження! Для всіх нас вона стала другим домом, тож результативності їй, процвітання, затишку, достойного місця серед кращих шкіл!
Людмила Михальченко (Січень 16, 2016 04:31)
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим Побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя і теплих родинних взаємин. З роком новим кожен із нас пов’язує свої надії на реалізацію багатьох мрій.
Людмила Михальченко (Січень 1, 2016 07:53)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV