Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Публікація: Вересень 16, 2016

16 вересня у Маркушівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Житомирщині, традиційно проведений вчителем фізичної культури, майстром спорту України Сергієм Михальченком Олімпійський урок – проект Національного олімпійського комітету України. Саме на цьому незвичайному уроці був присутній почесний гість – учасник Олімпійських Ігор ХХХІ Олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро, майстер спорту Міжнародного класу України, Чемпіон світу серед військовослужбовців, боксер команди "Українські отамани" Володимир Матвійчук. Він розповів учням про унікальний світ спорту, про історію олімпійського руху, про свої перемоги і поразки. Діти із захопленням заочно подорожували разом з ним до 17 країн світу, в яких йому приходилось побувати. Школярі мали чудову можливість долучитися до олімпійської розминки, поспілкуватися з улюбленим спортсменом, взяти участь в майстер-класі, який провів Володимир, вікторині, а також випробувати свої сили у спортивних вправах. Всі переможці отримали нагороди від Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.
Директор школи Людмила Михальченко відзначила, що саме Володимир Матвійчук є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, зразком для виховання сильної та здорової нації і, без перебільшення, великим патріотом України.
Випадкове фото з Галереї

Передай привіт рідному селу!
Шановні абітурієнти, батьки та всі бажаючі! Малинський лісотехнічний (фаховий) коледж запрошує вас відвідати дистанційно День відчинених дверей! Ви матимете можливість познайомитися з нашим навчальним закладом і дізнатись актуальну інформацію про вступну кампанію в 2020 році, навчання і студентськ
Ольга (Травень 7, 2020 07:28)
Привiт! Коли обновлення новин?
Влад (Листопад 15, 2018 08:08)
Привіт! чому нема новин на сайті?
Микола (Жовтень 4, 2018 04:03)
19 січня, на Водохреща, Маркушівська школа відзначає шістнадцяту річницю від Дня народження! Для всіх нас вона стала другим домом, тож результативності їй, процвітання, затишку, достойного місця серед кращих шкіл!
Людмила Михальченко (Січень 16, 2016 04:31)
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим Побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя і теплих родинних взаємин. З роком новим кожен із нас пов’язує свої надії на реалізацію багатьох мрій.
Людмила Михальченко (Січень 1, 2016 07:53)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV