Звернення до відвідувачів

На півдні Бердичівщини серед пшеничних ланів та квітучих садів розмістилось мальовниче село Маркуші. Цей веб-сайт діє задля того, щоб маркушівці усього світу, всі, чиї батьки, діди та прадіди родом з цього українського села, мали можливість через мережу Інтернет доторкнутись до рідної землі, своїх прадавніх коренів. Відчути та простягнути нитку єднання зі своєю малою Вітчизною. Ми маємо надію, що саме так і буде відбуватись. Тому шануймося та не забуваймо своїх родових коренів!

"Маркуші".
Вірші: Анатолій Кондратюк. Музика та виконання: Олесь Коляда.

Публікація: Вересень 16, 2016

16 вересня у Маркушівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Житомирщині, традиційно проведений вчителем фізичної культури, майстром спорту України Сергієм Михальченком Олімпійський урок – проект Національного олімпійського комітету України. Саме на цьому незвичайному уроці був присутній почесний гість – учасник Олімпійських Ігор ХХХІ Олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро, майстер спорту Міжнародного класу України, Чемпіон світу серед військовослужбовців, боксер команди "Українські отамани" Володимир Матвійчук. Він розповів учням про унікальний світ спорту, про історію олімпійського руху, про свої перемоги і поразки. Діти із захопленням заочно подорожували разом з ним до 17 країн світу, в яких йому приходилось побувати. Школярі мали чудову можливість долучитися до олімпійської розминки, поспілкуватися з улюбленим спортсменом, взяти участь в майстер-класі, який провів Володимир, вікторині, а також випробувати свої сили у спортивних вправах. Всі переможці отримали нагороди від Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.
Директор школи Людмила Михальченко відзначила, що саме Володимир Матвійчук є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, зразком для виховання сильної та здорової нації і, без перебільшення, великим патріотом України.
Випадкове фото з Галереї

Передай привіт рідному селу!
Добрий день! мотоцикл ще в продажу?
Микола Романько (Липень 27, 2023 09:36)
Хай живуть Маркуші та Україна!
nata&ama (Листопад 2, 2022 02:09)
Романич привіт) Ти коли Мінска забереш?) Слава Україні!!
Cahook007 (Лютий 14, 2022 08:19)
Привіт всі! Привіт Шурик!
Микола Романько (Лютий 13, 2022 11:12)
хелов май френдс
влад (Листопад 11, 2021 11:11)
Побачити всю історію повідомлень
Ім’я:

Повідомлення


Обновити
Введіть код з малюнка. При необхідності, натисніть на малюнок для зміни коду.


Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV