Публікація: Жовтень 22, 2015

Підтримувати традиції, знати історію і шанувати свою маленьку батьківщину покликане святкування Дня села.
Минулих вихідних урочисті заходи, приурочені святкуванню Дня села, відбулись у селах Обухівка та Маркуші. Цього свята чекали з нетерпінням односельчани та гості, адже День села – привід зібратися найріднішим людям, тим, які працюють заради добробуту села, які народились, живуть і своїми справами уквітчують свою маленьку батьківщину. Протягом всього свята царила атмосфера радості та дружелюбності. Приємним сюрпризом для односельчан була представлена цікава концертна програма, підготовлена місцевою художньою самодіяльністю за підтримки працівників Будинку культури та педагогів Маркушівської загальноосвітньої школи. Окрім чудового концерту, відбувався ряд не менш приємних заходів: на святі було представлено вироби народних умільців, а як стемніло, розпочалася святкова дискотека. Вінцем основної частини заходу було нагородження мешканців у різних номінаціях.
А гостей приїхало багато – не те слово! З привітаннями та поздоровленнями звернулися до мешканців сіл: депутат Верховної Ради України О.В. Ревега, помічник депутата С.Б. Томашевська, кандидат у депутати обласної ради О.В. Дмитрук. Багато теплих та добрих слів вдячності лунало в адресу жителів, від сільського голови О.С. Карпова, протоієрея Чудо-Михайлівської церкви о.Мануїла.
До цієї неординарної події готувалися заздалегідь і ретельно, а головне – всім миром. Ідейними натхненниками, організаторами та активними учасниками дійства стали депутат районної ради Людмила Михальченко, фірми СФГ "Полісся", ТОВ "Кусто Агро Фармінг", ПП "Редич".
Так вже повелося в українців, що добробут родини завжди видно за святковим столом. Учасники святкового дійства мали змогу посмакувати козацькою кухнею "по-маркушівськи та по-обухівськи".
Всі гості, що завітали на День села, переконалися в тому, що мешканці сіл Обухівка та Маркуші вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися. До пізнього вечора у селах гриміла музика, веселились люди. Розходились зі свята всі втомлені, але щасливі.

С. МИХАЛЬЧЕНКО,
вчитель Маркушівської школи.
Locations of visitors to this page Погода в Україні

Зв'язок з нами: Анатолій Горобчук   agorobchuk1970[@]gmail.com .                                                       © Copyright 2009 Design KotovVV